IT Operačný manažér pre Infraštruktúru

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

Operačný manažment IT infraštruktúry  nadnárodnej telekomunikačnej spoločnosti

Organizovanie, strategické plánovanie, rozvoj, optimalizácia, riadenie zamestnancov, rozhodovanie o použití zdrojov

Sieťová infraštruktúra, infraštruktúra serverov a dátových centier, dátová komunikácia a telekomunikačné systémy

Spolupráca s riaditeľom IT pri manažovaní finančného aspektu riadenia IT oddelenia najmä z pohľadu cost/benefit analýzy

Vytváranie a určovanie politík a procedúr pre bezpečnosť, architektúru, krízové situácie, štandardy, nákup a poskytovanie služieb

Vyjednávanie so stake holdermi infraštruktúrnych produktov a služieb (dodávatelia, zákazníci, iné oddelenia, top manažment atď)

PONÚKAME:

Skutočne zaujímavú prácu pre toho správneho človeka

Adekvátne ohodnotenie

POŽADUJEME:

Vysokoškolské vzdelanie najlepšie IT zameranie

Anglický jazyk aktívne

Prax na danej pozícií min. 3 roky v korporátnom prostredí najlepšie v telekomunikačnej spoločnosti

Znalosť a prehľad o najnovších technológiách v danej oblasti najmä: technológie dátových centier (servery, virtualizácia atď) sietí, video conferencing technológií, databáz

Znalosť štandardov a postupov používaných v riadení IT infraštruktúry

Organizačný talent, schopnosť plánovať, vyjednávať a riadiť ľudí

Ponúkame

Adekvátne platové ohodnotenie
Zaujímavá práca

Predpokladaný termín nástupu

Ihneď

Informácie pre uchádzača

Prosíme uchádzačov aby nám posielali svoje životopisy v slovenskom a anglickom jazyku

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Telekomunikačná spoločnosť

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2076465  Dátum zverejnenia: 10.4.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.