Senior účtovník / účtovníčka

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- Starostlivosť o účtovníctvo v súlade so slovenskou legislatívou

- Príprava daňových priznaní

- Príprava účtovných závierok

- Príprava a vedenie účtovníctva, zápisov a hlavnej účtovnej knihy

- Príprava prehľadu povinných účtovných dokladov

- Denná komunikácia s klientmi (hlavne v cudzom jazyku), daňovými úradmi a inými inštitúciami

- Príprava správ a reportov rôznych druhov pre manažment podľa požiadaviek klienta

- Spracovanie štatistických výkazov

- Monitoring aktuálnych legislatívnych zmien týkajúcich sa účtovníctva

PONÚKAME:

- 5 dní dovolenky nad rámec zákona

- Atraktívne platové ohodnotenie

- Zaujímavý sociálny program

- Možnosť kariérneho postupu

- Externé a interné školenia

- Práca v mladom kolektíve a príjemnom prostredí

POŽADUJEME:

- Minimálne 3 roky skúsenosti vo vedení komplexného účtovníctva

- Aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou

- Znalosť podvojného účtovníctva

- Orientácia v slovenskej legislatíve a daňovom systéme

- Presnosť, zmysel pre detail

- Dobré komunikačné schopnosti

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2073860  Dátum zverejnenia: 7.4.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.