Majster zákazkovej zváračskej výroby

Miesto práce

okres Nitra

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- Riadenie výrobnej partie zákazkovej výroby (zváranie plechových výrobkov)

- Zaistenie deľby práce, plnenie úloh v stanovenom čase, množstve a kvalite

- Zabezpečovanie údržby, kontrol a revízií strojov, technických zariadení a náradia používaného pri výrobe

- Vedenie prvotnej personálnej agendy a spracovávanie podkladov pre odmeňovanie pracovníkov

PONÚKAME:

- Zaujimavé finančné ohodnotenie

- Tvorívú odborno/riadiacu prácu pri stále iných zákazkách

POŽADUJEME:

- Stredoškolské vzdelanie technického smeru

- Prax v zákazkovej výrobe (neopakujúca sa výroba, každá nová zákazka je iná podľa objednávky zákazníka

- Schopnosť riadiť a samostatne dosahovať požadované výsledky

- Schopnosť zdravo motivovať zamestnancov

Predpokladaný termín nástupu

Ihneď

Informácie pre uchádzača

Kandidáti ktorí nemajú skúsenosti so zákazkovou výrobou prosím nech sa nehlásia nebudeme ich kontaktovať. Ďakujeme

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť zaoberajúca sa zákazkovou výrobou.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2050471  Dátum zverejnenia: 17.3.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.