Technik vstrekolisov/ Supervízor linky

Miesto práce

okres Nitra

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- Starostlivosť o celkový chod výrobnej linky (vstrekolisy)

- Zabezpečovanie aby sa objem výroby približoval výrobnému plánu - zapínanie vstrekolisov, organizovanie výroby na základe výrobných priorít a dostupných výrobných zdrojov, skúšky objemových zásobníkov pre percentuálne vyváženie farbiva a prísad, čítanie jednotlivých špecifických požiadaviek pri procese lisovania

- Sledovanie a dodržiavanie kvality výroby - čítanie a porozumenie priloženej dokumentácie a jej porovnanie s hotovým výrobkom, kontrola rozmerov hotového výrobku,

- Starostlivosť o kvalitu výrobných materiálov - v miešacích zariadeniach a sušičkách umiestnených vedľa stroja, príprava a dohliadanie na materiály v miešacích zariadeniach (na farbu), regulácia (nastavenie dát a údajov v sušičkách

- Spúšťanie automatizácie na lisoch - robot a robotická ruka a riešenie jednotlivých zastavení vstrekolisu

PONÚKAME:

- Zaujimavé finančné ohodnotenie

- Nové stroje ktoré sú menej poruchové

- Príjemný kolektív

- Štandardné firemné benefity

POŽADUJEME:

- Stredoškolské vzdelanie technického smeru

- 5 rokov skúseností v plastovej výrobe najlepšie ako technik vstrekolisov

- Praktický prístup a schopnosť riešiť technické problémy

- Rešpektovanie pravidiel výroby a bezpečnosti práce

Predpokladaný termín nástupu

Ihneď

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2045789  Dátum zverejnenia: 12.3.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.