Projektový manažér - automotive

Miesto práce

Trenčiansky kraj, Trnavský kraj

plný úväzok

Náplň práce

Obsadzujeme dve pozície projektového manažéra v Trenčianskom a Trnavskom kraji.

NÁPLŇ PRÁCE:

-  Tvorba a realizácia plánu projektu

-  Sledovanie a kontrola vytvoreného projektového návrhu v zmysle pre projekt stanovených cieľov, nákladov, termínov, predpisov a pod.

-  Koordinovanie priebehu projektu vrátane manažmentu rizík a zmien

-  Vedenie teamu spolupracovníkov na projekte po odbornej stránke

-  Návrh zariadení v spolupráci s dodávateľmi a podpora pri ich projektovaní

-  Príprava reportov a štatistík pre potreby manažmentu

-  Vedenie potrebnej dokumentácie, administratívne práce

PONÚKAME:

- Stabilné zázemie v stredne veľkej spoločnosti

- Motivujúce finančné ohodnotenie - Možnosť osobného rozvoja a rastu - Príjemné pracovné prostredie

POŽADUJEME:

-  Min. 2 ročné skúsenosti v oblasti projektového riadenia v automotive priemysle

-  Min. stredoškolské vzdelanie

-  Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka

-  Znalosť MS Office, SAP, MS Project a 3D SW

Požadujeme

- Zodpovednosť, diskrétnosť, flexibilita, empatia, kreativita
- Dobré komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
- Analytické a logické myslenie
- Orientácia na výsledok a detail
- Vodičský preukaz typu B

Predpokladaný termín nástupu

dohodou

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu prosím zasielajte svoje životopisy v slovenskom alebo anglickom jazyku na nižšie uvedenú emailovú adresu.

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti automotive industry.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2041530  Dátum zverejnenia: 9.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou