Programátor software pre priemyselné meracie systémy

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

Pre spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou a dodávkou priemyselných meracích systémov hľadáme šikovného SW programátora.

NÁPLŇ PRÁCE:

- Programovanie SW riešení pre PC meracieho systému

- Programovanie v LabView alebo Visual Studio v jazyku C++

- Zabezpečovanie komunikácie s meracou technikou a PLC

- Synchronizovanie dát medzi PC meracieho systému a kontrolerom laserového trackera za účelom ich ďalšieho použitia v PC spracúvajúcom zosnímané dáta.

- Práca väčšinou v kancelárii vo fáze príprav pred samotnou montážou u zákazníka

PONÚKAME:

- Zaujimavá dynamická práca

- Finančné ohodnotenie

- Mobilný telefón

POŽADUJEME:

- Vysokoškolské vzdelanie elektrotechnické, informatika, automatizácia

- Prax programovania pre firemný sektor min. 2 roky

- Programovanie v jazyku C++, LabView alebo Visual Studio

- Schopnosť komunikovať so zákazníkom, zodpovednosť, zručnosť

Predpokladaný termín nástupu

Ihneď

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a dodávkou priemyselných meracích zariadení.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2036445  Dátum zverejnenia: 4.3.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.