Produktový manažér/expert pre priemyselné meracie systémy

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- Získavanie potrebných informácií u zákazníka pre zhotovovanie technických a cenových ponúk pre špecifické riešenia priemyselných meracích systémov

- Vyhotovovanie cenových ponúk v spolupráci s technickým tímom

- Spolupráca s regionálnym obchodným zástupcom

- Pravidelné návštevy u zákazníka

PONÚKAME:

Zaujimavé finančné ohodnotenie

Dynamická, odborná práca

Mobil

POŽADUJEME:

- Vysokoškolské vzdelanie elektrotechnické, strojárske alebo automatizácia

- Prax v odbore naceňovania technických zákazok aspoň 2 roky

- Angličtina na komunikatívnej úrovni

- Komunikatívnosť, presnosť, osobná integrita, samostatnosť, zručnosť

- Aktívny vodič

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2036444  Dátum zverejnenia: 4.3.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.