Účtovník

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- účtovanie došlých a odoslaných faktúr

- účtovanie pokladní, bankových výpisov a interných dokladov

- rozúčtovanie leasingov, odpisov a majetku

- inventarizácia účtov

- výkazy štatistickému úradu a iným organizáciám

PONÚKAME:

- práca v priateľskom a dynamickom kolektíve

- príjemné pracovné prostredie v centre mesta

- mobilný telefón aj na súkromné použitie

- pravidelné odborné školenia

- zaujímavé zamestnanecké benefity

POŽADUJEME:

- SŠ/VŠ vzdelanie - ekonomické

- prax v oblasti účtovníctva: min. 2 roky

- anglický alebo nemecký jazyk: mierne pokročilá úroveň

- MS Office: pokročilá znalosť

- výborná znalosť podvojného účtovníctva

- analytické myslenie

- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť

Predpokladaný termín nástupu

asap

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky, prosím pošlite nám Váš motivačný list a životopis v slovenskom jazyku na nižšie uvedenú mailovú adresu.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavenie záujmu. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len nami vybraných uchádzačov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2036195  Dátum zverejnenia: 4.3.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.