Metrológ

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- Vykonávanie typových a kalibračných skúšok

- Navrhovanie kalibračných postupov

- Zaznamenávanie možných odchýlok zistených počas merania

- Hodnotenie meracej schopnosti a spracovanie posudkov

- Prerokovanie metrologických úloh so zákazníkom a ich prezentácia u klienta

- Správa, skladovanie a evidencia meracích systémov a meradiel

- Správa a archivácia technickej dokumentácie

- Dohľad nad dodržiavaním noriem a predpisov

PONÚKAME:

- Stabilné zázemie v stredne veľkej spoločnosti- Motivujúce finančné ohodnotenie- Možnosť osobného rozvoja a rastu- Príjemné pracovné prostredie

POŽADUJEME:

- Vysokoškolské vzdelanie strojníckeho zamerania

- Min. 2 roky praxe v odbore

- MS Office

Požadujeme

- Zodpovednosť
- Samostatnosť
- Disciplinovaný prístup
- Osobná integrita
- Zručnosť

Ponúkame

- Mobilný telefón

Predpokladaný termín nástupu

dohodou

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu prosím zasielajte svoje životopisy v slovenskom jazyku na nižšie uvedenú emailovú adresu.

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2036123  Dátum zverejnenia: 4.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou