Tajomník fakulty

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- Starostlivosť o dennú agendu Fakulty

- Nábor nových pracovníkov na študijné a finančné oddelenie

- Starostlivosť o ekonomickú a administratívnu agendu fakulty

PONÚKAME:

- Prácu v príjemnom akademickom prostredí

- Možnosť realizovať sa

- Zaujímavé finančné ohodnotenie

- Možnosť dlhodobej spolupráce

POŽADUJEME:

- Skúsenosti na podobnej pozícii aspoň 3 roky

- Ekonomické alebo finančné vzdelanie

- Znalosť anglického jazyka

- Spoľahlivosť, príjemné vystupovanie, reprezentatívnosť

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2036016  Dátum zverejnenia: 4.3.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.