Operátor výroby Lozorno - Čalúnnik ( s ubytovaním )

Miesto práce

Bratislavský kraj

plný úväzok

Náplň práce

- manuálna práca v stoji pri montážnej linke
- montovanie a čalúnenie sedačiek
- spolupráca pri zaškolovaní nových zamestnancov
- práca v automobilovom priemysle ( Lozorno )
- vykonávať prácu podľa pracovného postupu

PONÚKAME :
- prácu na hlavný pracovný pomer v 3 zmennej prevádzke
- vzhľadom na náročný charakter práce je práce vhodná predovšetkým pre MUŽOV
-práca na plný úväzok s dlhodobou perspektívou ( STABILITA )

PLAT : od 600€ brutto + príplatky až do výšky 150€

POŽADUJEME :
- skúsenosti a prax z automobilového priemyslu alebo s prácou na výrobnej linke VÝHODOU
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na zmeny
- schopnosť prečítať, porozumieť pracovnému postupu a pracovať podľa neho

Požadujeme

- logické myslenie
- výborný zdravotný stav
- časová flexibilita
- chuť pracovať a učiť sa nové veci
- zodpovedný prístup!!!

Ponúkame

plat od 600€ mesačne + príplatky do výšky 150€ mesačne
- príspevok na ubytovanie
- možnosť dopravovať sa priamo z ubytovne
- príplatky : nočná zmena, nadčasy, víkend
- stravné lístky v hodnote 3,15€ za každý odpracovaný deň

Predpokladaný termín nástupu

ihneď

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Výroba a čalúnenie sedačiek pre automobilový priemysel

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2025813  Dátum zverejnenia: 22.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 EUR/mesiac