Logistics Manager

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

Hľadáme dynamického človeka, ktorý ma skúsenosti s logistickými procesmi a s vedením centrálneho skladu.

NÁPLŇ PRÁCE:

- Organizácia distribúcie a skladovania tovaru

- Monitorovanie toku tovaru

- Koordinácia a riadenie cyklu objednávok

- Dohliadanie na záležitosti týkajúce sa dopravy, skladovania, úrovne zásob, dodacích lehôt a pod.

- Organizovanie náboru pracovníkov a ich riadenie

- Analyzovanie a hodnotenie výkonu a kvality logistiky a plánovanie jej zlepšenia

- Spolupráca a rokovania so zákazníkmi a dodávateľmi aj v zahraničí

PONÚKAME:

- Stabilné zázemie v stredne veľkej spoločnosti

- Motivujúce finančné ohodnotenie

- Možnosť osobného rastu a vývoja

- Príjemné pracovné prostredie

POŽADUJEME:

- Minimálne 5 rokov skúseností v oblasti logistiky

- Skúsenosť s vedením väčšieho tímu zamestnancov na rôznych úrovniach v logistike a organizovania ich náboru

- Skúsenosti s plánovaním a riadením finančného budgetu

- Výhodou je skúsenosť  so zavedením a tiež počiatočným riadením skladového zázemia

- Aktívna znalosť anglického jazyka, znalosť talianskeho jazyka výhodou

Požadujeme

- Schopnosť organizovať
- Schopnosť začať a plynule viesť nový projekt (zriadenie skladového zázemia a jeho vedenie)

Ponúkame

- Služobné vozidlo

Predpokladaný termín nástupu

dohodou

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu prosím zasielajte svoje životpisy v anglickom jazyku na nižšie uvedenú emailové adresu.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2022204  Dátum zverejnenia: 20.2.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou