Chief Financial Officer

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

Hľadáme skúseného, dynamického človeka v oblasti finančného riadenia.

NÁPLŇ PRÁCE:

- Operačná a programová podpora spoločnosti v záležitostiach týkajúcich sa riadenia rozpočtu, analýzy nákladov a prínosov, prognózovania potrieb a zabezpečenia nového financovania

- Spolupráca s vedením spoločnosti ohľadom strategickej vízie, rozvoja nových obchodných príležitostí, podpory pre rozvoj a dojednávania zmlúv

-  Reporting aktuálneho finančného stavu a jeho strategickej vízie vedeniu spoločnosti

- Zaškolovanie, vedenie a priamy dohľad nad finančným oddelením

- Dohľad na všetky záležitosti súvisiace s odmeňovaním zamestnancov

PONÚKAME:

- Stabilné zázemie v stredne veľkej spoločnosti

- Motivujúce finančné ohodnotenie

- Možnosť osobného rastu a rozvoja

- Príjemné pracovné prostredie

POŽADUJEME:

- Minimálne 5 rokov skúseností na obdobnej pozícii

- Znalosti mzdovej problematiky a voblasti odmeňovania zamestnancov

- Znalosť zmluvnej a právnej problematiky

- Podpora celého tímu a spolupráca s ním

- Aktívna znalosť anglického jazyka, znalosť talianskeho jazyka výhodou

- Ochota pravidelne cestovať

Požadujeme

- Organizačné a administratívne schopnosti
- Analytické schopnosti
- Schopnosť vyjednávať

Ponúkame

- Služobné vozidlo

Predpokladaný termín nástupu

dohodou

Informácie pre uchádzača

Ak spĺňate uvedené požiadavky, prosím zasielajte svoje životopisy v anglickom jazyku na nižšie uvedenú emailové adresu. V prípade veľkého záujmu o danú pracovnú pozíciu budeme môcť kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí vyhovejú požiadavkám nášho klienta.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2022079  Dátum zverejnenia: 20.2.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou