Operátor výroby

Miesto práce

okres Spišská Nová Ves

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

OPERÁTOR VÝROBY / strojársky priemysel /

PONÚKAME:

- prácu v strojárskej výrobe v Spišskej Novej Vsi,-prácu na hlavný pracovný pomer, prácu v 3 alebo 4-zmennej prevádzke,

-vykonávať manuálnu prácu v stoji pri montážnej linke – výroba kompresorov,

-obsluhovať výrobné stroje a zariadenia, pracovať podľa pracovného postupu,

-manuálne dvíhať, prekladať a ukladať hotové výrobky – kompresory,

-kontrolovať kvalitu prijímaného materiálu a kvalitu vyrobených dielov, výrobkov,

-hrubá mzda od 450,- EUR/mes. + príplatky + variabilná zložka mzdy,

-stravovanie v jednálni v areáli / príspevok zamestnanca za jedlo len 0,19 EUR /.

POŽADUJEME:

-minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity,-skúsenosti s prácou vo výrobe – výhodou,

-skúsenosti s prácou v 3-zmennej výrobnej prevádzke – podmienkou,

- manuálna zručnosť,

- schopnosť prečítať, porozumieť pracovnému postupu a pracovať podľa neho,

-dobrý zdravotný stav (práca v stoji, práca v noci, práca s bremenami),

- ochota pracovať na zmeny a v nepretržitej prevádzke,

- spoľahlivosť, zodpovednosť, chuť pracovať.

Predpokladané nástupy: priebežne. Svoje životopisy zasielajte na nižšie uvedený e-mail. Výberové konanie bude prebiehať formou hromadných pohovorov v Spišskej Novej Vsi.Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem o túto pracovnú pozíciu. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len nami vybraných uchádzačov.

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spišská Nova Ves

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2010355  Dátum zverejnenia: 11.2.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.