Manažér výroby

Miesto práce

okres Poprad

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

Riadiť a kontrolovať výrobnú zmenu v rámci prideleného úseku

Manažovať pridelenie zamestnancov na začiatku zmeny a ich rozdelenie do tímov

Zabezpečiť plynule odovzdávanie zmeny nasledujúcej zmene

Riadiť pridelenú výrobnú jednotku s cieľom zabezpečiť požadované výstupy

 Zabezpečenie dodržiavania BOZP

- Riadiť, plánovať a kontrolovať krátkodobú neprítomnosť, dovolenky, sviatky, nadčasy

PONÚKAME:

- Firemné benefity

POŽADUJEME:

Vysokoškolské vzdelanie technického smeru (prípadne strojárske)

Minimálne 2- ročné skúsenosti v stredne veľkej alebo  veľkej spoločnosti

- Výnimočné prezentačné a komunikačné schopnosti v bolasti medziľudskej komunikácie ako aj v písomnom prejave

- Ochota neustále sa vzdelávať a profesionálne rásť

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1995154  Dátum zverejnenia: 28.1.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.