Špecialista personálnej administratívy

Miesto práce

okres Poprad

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

Podpora  manažéra v rámci všetkých aktivít  týkajúcich sa oblasti ľudských  zdrojov

Správne pripraviť, spracovať a distribuovať  výplatne listiny

Udržiavať dobré vzťahy so sociálnou poisťovňou, zdravotnými poisťovňami ako aj daňovými úradmi, atď.

Poskytovať služby pre zamestnancov

Viesť  záznamy v informačnom systéme ĽZ ako aj  systéme sledovania dochádzky

Spravovať a včas aktualizovať kompletnú osobnú a mzdovú agendu spoločnosti

Príprava mesačných /týždenných a denných správ ĽZ (štatistiky, odpracované hodiny, absencie, atď.)

Podporovať bezpečnosť, prospech a zdravie  zamestnancov

 Uplatňovať všetky požadované  normy v oblasti  ochrany životného prostredia, bezpečnosti a zdravia

PONÚKAME:

- Firemné benefity

POŽADUJEME:

Minimálne stredoškolské vzdelanie v odbore manažment alebo ekonomika

Minimálne 2- ročné skúsenosti v stredne veľkej alebo  veľkej spoločnosti

Dobrá znalosť  pracovného práva a zákona o mzdách

Výnimočné  prezentačné a komunikačné schopnosti  v oblasti medziľudskej komunikácie ako aj v písomnom prejave

Znalosť  HR systému HUMAN, ELAS výhodou

Počítačové zručnosti a MS Office

- Znalosť anglického jazyka výhodou

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1990566  Dátum zverejnenia: 23.1.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.