Personalista / HR Specialist

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- Koordinácia a vykonávanie personálnej činnosti súvisiacich s pracovným pomerom (vznik, zmena a skončenie pracovného pomeru)

- Zabezpečovanie procesu vyhľadávania a výberu zamestnancov

- Príprava pre externé spracovanie miezd zamestnancov

- Spracovanie personálnych a mzdových reportov

- Koordinácia ročného hodnotenia zamestnancov

- Spravovanie dochádzkového systému

PONÚKAME:

- Zaujímavé finančné ohodnotenie

- Príjemné pracovné prostredie

- Množstvo firemných benefitov (zvýhodnené ceny vlastných výrobkov, relaxačné pobyty atď.)

- Možnosť sebarealizácie (spolupodielanie sa na príprave štruktúry a počtoch zamestnancov, čerpaní sociálneho fondu a smerovaní sociálnej politiky podniku)

POŽADUJEME:

- Vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa (ekonomického, právnického alebo humanitného zamerania)

- Min. 3 roky skúsenosti v komplexnej personalistike (vrátane mzdovej agendy)

- Znalosť anglického jazyka

- Výborná zanlosť pracovno-právnej agendy

- Znalosť pravidiel hospodárskej korešpondencie

- Orientácia v softvéroch (ID-Ware a Human)

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1988929  Dátum zverejnenia: 22.1.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.