ŠIČKA ( textilná výroba ), Vrbové s ubytovaním !!!

okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Trenčín, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Trnava

plný úväzok

Náplň práce

PONÚKAME:

- prácu v textilnej výrobe vo Vrbovom, okres Piešťany,

- prácu na hlavný pracovný pomer, prácu v 2-zmennej prevádzke, v prípade zvýšených objednávok aj v sobotu denná zmena (nadčas),

- vykonať jednoduché šitie rohov na prikrývkach, obsluhovať šijací stroj, pracovať v stoji, vložiť roh prykrývky do šijacieho stroja, prešiť roh jednoduchými pohybmi, otočiť prykrývku a prešiť ďalší roh, po prešití 4 rohov odložiť prikrývku a činnosť opakovať,

- hrubá mzda od 380,- EUR/mes. + príplatky (nadčas) + výkonová odmena (po zaučení a splnení výkonovej normy možnosť dosiahnuť príjem 600 – 700 EUR/mes. btto), stravné lístky v hodnote 3,30 EUR (príspevok zamestnanávateľa vo výške 1,82 EUR), ubytovanie počas prvých 3 mesiacov hradí zamestnávateľ v ubytovni.

POŽADUJEME:

- minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity,

- skúsenosti so šitím minimálne doma pre vlastnú potrebu – obsluha šijacieho stroja,

- schopnosť naučiť sa obsluhovať šijací stroj – zavedenie nite, výmenu ihly a pod.,

- manuálna zručnosť,

- dobrý zdravotný stav (práca v stoji – chrtica, kĺby, ramená, dobrý zrak),

- ochota pracovať v 2-zmennej prevádzke,

- záujem o dlhodobý pracovný pomer, zmysel pre dodržiavanie pracovnej disciplíny,

- spoľahlivosť, zodpovednosť, chuť pracovať.

Predpokladané nástupy: priebežne. Výberové konanie bude prebiehať formou pohovorov priamo u klienta vo Vrbovom.

Predpokladaný termín nástupu

ASAP

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1986554  Dátum zverejnenia: 21.1.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.