Kontrolór Kvality Nitra

Miesto práce

okres Nitra

plný úväzok

Náplň práce

- práca v automobilovej výrobe v priemyselnom parku v NITRE
- práca na hlavný pracovný pomer, práca v 2 až 3-zmennej prevádzke
- vykonávanie práce súvisiacej s kontrolou výrobkov
- vykonávanie vizuálnej kontroly KVALITY výrobkov - dverové obklady

Požadujeme

- skúsenosti z priemyselnej výroby alebo s prácou na výrobnej linke - výhodou
- skúsenosti s vykonávaním kontroly vo výrobe - veľkou výhodou
- manuálna zručnosť
- schopnosť prečítať, porozumieť pracovnému postupu a pracovať podľa neho
- dobrý zdravotný stav ( dobrý zrak, práca v stoji, práca s bremenami )
- spoľahlivosť, zodpovednosť, chuť pracovať

Ponúkame

- hrubá mzda 3,10 EUR/hod. + príplatky ( nadčas, sviatok ) + variabilné zložky mzdy ( dochádzkový bonus vo výške 30 EUR/mes. , bonus za kvalitu práce a výkon vo výške 50 EUR/mes. )
- stravné lístky v hodnote 3,15 EUR/odpracovaný deň

Predpokladaný termín nástupu

ihneď

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Automotive

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1985953  Dátum zverejnenia: 18.8.2015