Operátor/ka výroby - Košice

Miesto práce

Košice

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- montažne práce vo výrobe - automobilový priemysel,

- výroba zámkov, štartovacích zariadení, kľúčov a kľučiek

- vizuálna kontrola komponentov

PONÚKAME:

- prácu na trvalý pracovný pomer pre medzinárodnú spoločnosť

- zaujímavé finančné ohodnotenie

- práca v trojzmennej prevádzke, práca v stoji

- príplatky za prácu nadčas, prácu v noci, prácu poobede

POŽADUJEME:

- minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou/ bez maturity

- prax vo výrobe výhodou

- chuť a ochotu pracovať aj na 3 zmeny

- zodpovednosť

- dobrý zdravotný stav!!!

- manuálnu zručnosť

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu prosím zašlite Váš životopis v slovenskom jazyku na uvedený email. Teším sa na stretnutie.

Miesto výkonu práce Košice.

Pre veľký počet uchádzačov budeme kontaktovať iba tých, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ďakujem za pochopenie.

Prosím o registráciu do databázy uchádzačov, čo zvýši vaše šance nájsť si prácu:https://services.trenkwalder.com/sk/Pracovne-ponuky/Zaregistrujte-sa.html

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Košice

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Ing. Eva Oreská
T: +421-905-644 121
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Okružná 11 071 01 Michalovce
ID: 1982293  Dátum zverejnenia: 16.1.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.