Operátor výroby s možnosťou prestupu priamo do kmeňového stavu - nástup ihneď! Bez ubytovania!

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

Miesto práceBratislava NÁPLŇ PRÁCE: - manuálna práca v stoji pri montážnej linke- montáž plastových a elektronických dielov pre osobné autá- práca v automobilovom priemysle (Devínska Nová Ves)- vykonávať prácu podľa pracovného postupuPONÚKAME: - prácu na hlavný pracovný pomer, prácu v 3-4 zmennej ( nepretržitej) prevádzke- vzhľadom na náročný charakter práce je práca vhodná predovšetkým pre MUŽOV- práca na plný úväzok s dlhodobou perspektívou (STABILITA)POŽADUJEME: - ukončené stredoškolské vzdelanie (maturita alebo vyučný list)- skúsenosti a prax z automobilového priemyslu alebo s prácou na výrobnej linke- manuálna zručnosť schopnosť prečítať, porozumieť pracovnému postupu a pracovať podľa neho- dobrý zdravotný stav- ochota pracovať na zmeny a v nepretržitej prevádzke- spoľahlivosť a zodpovednosť- chuť pracovať a učiť sa nové veci- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilitaPonúkaný plat (brutto)od 627 EUR/mesiac+ variabilná zložka 100€ ( dochádzka/ spokojnosť klienta)Termín nástupuASAPIné výhodyPríplatky: nočná/ nadčas/ víkend + stravné lístky v hodnote 3,15 €Druh pracovného pomeruplný úväzokInformácie o výberovom konaníSvoje životopisy nám zasielajte na nižšie uvedený e-mail. Výberové konanie sa uskutoční len s účastníkmi, ktorých profil bude zosúladený s požiadavkami na budúceho zamestnanca.Prosíme, aby si záujemcovia pamätali, že PRI TEJTO PONUKE SA NEPONÚKA UBYTOVANIE!Prosíme uchádzačov, aby reagovali na ponuku len v prípade seriózneho záujmu!!! Nástup: ASAP!Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klientaDodávateľ automobilových častí.Hlavná oblasť pôsobenia klientaAutomobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitouOsobnostné predpoklady a zručnosti- Manuálna zručnosťLogické myslenie- Výborný zdravotný stav - Časová flexibilita ( možnosť nástupu ihneď) - Chuť pracovať a učiť sa nové veci - Zodpovedný prístup!!!!!

Stručná charakteristika spoločnostiTrenkwalder, a.s. je najväčšia personálno-poradenská spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1991, ktorá ponúka klientom komplexné personálne služby a uchádzačom najväčšiu ponuku práce a brigád. Spoločnosť je zakladajúcim členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska.Hlavná oblasť pôsobenia spoločnostiPersonálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1957496  Dátum zverejnenia: 15.12.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.