Operátor/ka pletacieho stroja - Vrbové

Miesto práce

okres Piešťany

plný úväzok

Náplň práce

PONÚKAME:

- prácu na hlavný pracovný pomer v textilnej výrobe vo Vrbovom, okres Piešťany,

- prácu v 3-zmennej prevádzke, plné zaškolenie počas 1,5 mesiaca, aj pre páry,

- po 1,5 mesiaci obsluhovať 2-3 stroje, po 3 mesiacoch 3-6 strojov

- obsluhovať viacero pletacích strojov – pracovísk, vymieňať špulky, zavádzať niť, kontrolovať a vymieňať ihly, odstraňovať záseky, kontrolovať kvalitu výrobkov, vymieňať balíky výrobkov, kontrolovať činnosť senzorov ihiel, udržiavať poriadok,

- hrubá mzda od 380,- EUR/mes. + príplatky (nočná práca, nadčas, sviatok) + výkonová odmena po 3 mesiacoch (+ za plnenie výkonových noriem, - zrážka za odpad), stravné lístky v hodnote 3,30 EUR (príspevok zamestnanávateľa vo výške 1,82 EUR), ubytovanie počas prvých 3 mesiacov hradí zamestnávateľ v ubytovni.

POŽADUJEME:

-  minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity,

-  schopnosť obsluhovať viacero strojov naraz, schopnosť        pracovať v pohybe,

- jemnú motoriku,

- manuálnu zručnosť,

- dobrý zdravotný stav (práca v stoji – práca v noci, chrtica, kĺby, ramená, dobrý zrak, prašné prostredie, alergie),

- každý zamestnanec v rámci stupnej lekárskej prehliadky absolvuje drogový test,

- záujem o dlhodobú prácu, zmysel pre dodržiavanie pracovnej disciplíny,

- spoľahlivosť, zodpovednosť, chuť a záujem pracovať.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1956751  Dátum zverejnenia: 13.12.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.