Servisný technik (elektrikár)

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- montáž zariadení, techniky, spustenie strojov

- servisné opravy ( u zákazníka, v dieľni)

- zaškoľovanie na namontovanú techniku

- komunikácia so zákazníkom

- služobné cesty (výjazdy ku klientom)

- údržba priestorov

PONÚKAME:

- zaujímavé finančné ohodnotenie

- pravidelné školenia

- prácu v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou

- služobné auto

POŽADUJEME:

 - SŠ vzdelanie technického smeru

- min. 2 roky praxe - oprava a údržba potravinárskych strojov alebo gastronomickej techniky

- osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnika

- vodičský preukaz B.

- znalosť práce s PC - MS Office, Internet, E-mail

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1947874  Dátum zverejnenia: 4.12.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.