Výkonná asistentka / Výkonný asistent

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- Starostlivosť o obchodníkovv Českej a Slovenskej republike

- Príprava zmluvných podkladov

- Kontrola zmlúv a starostlivosť o vedenie účtu

- Dohadovanie termínov klientských konzultácii v spolupráci s obchodnými partnermi

- Telefonická starostlivosť o klientov z Českej a Slovenskej republiky

- Vytváranie štatistík

- Podpora obchodných zástupcov a poradcov pri ich každodennej agende

PONÚKAME:

- Výnimočné platové podmienky

- Príležitostné zahraničné cesty

- Možnosť sebarealizácie

- Istotu stabilnej spoločnosti

- Možnosť dlhodobej spolupráce

- Množstvo sociálnych benefitov

POŽADUJEME:

- Plynulá znalosť slovenského, čestkého a anglického jazyka (podmienka)

- Niekoľkoročné skúsenosti z oblasti Customer Care, z bankového alebo finančného sektora

- Samostatnosť a organizačné schopnosti

- Silná orientácia na klienta

- Reprezentatívne vystupovanie

- Výborná znalosť balíka Microsoft Office

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1942596  Dátum zverejnenia: 28.11.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.