Portfolio Manager

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- Riadenie portfólií cenných papierov v podielových fondoch

- Orientácia na finančnom trhu Slovensku

- Príprava analýz finančných trhov

- Vytváranie nových produktov

- Prezentácie predstavenstvu

PONÚKAME:

- Motivujúce finančné hodnotenie

- Možnosť sebarealizácie a profesijného rastu

- Vysokú mieru slobody

- Odborné školenia

- Služobný telefón

POŽADUJEME:

- Ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa (matematického alebo ekonomického zamerania)

- 3 roky skúsenosti v oblasti riadenia investícií na kapitálovom trhu

- Znalosť fungovania kapitálového trhu a investičných nástrojov

- Čistý register trestov

- Logické myslenie, zodpovednosť, flexibilita a precíznosť

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1938319  Dátum zverejnenia: 25.11.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.