Researcher

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- Vyhľadávanie informácií

- Administratívna podpora Recruiterov

- Práca s internými a externými databázami

- Inzerovanie pracovných pozícií

- Pre-screenové rozhovory s kandidátmi

PONÚKAME:

- Príjemné pracovné prostredie

- Možnosť učiť sa od profesionálov v etablovanej agentúre

- Dlhodobú spoluprácu

- Perspektívny rast v spoločnosti (možnosť postúpiť na pozíciu Recruitera)

POŽADUJEME:

- Silná motivácia pracovať a vzdelávať sa v oblasti HR

- Analytické schopnosti

- Všeobecný prehľad o Slovensku a jeho ekonomike

- Znalosť anglického jazyka

- Ukončené vysokoškolské štúdium

- Registrácia na ÚPSVaR (žiadateľ o absolventskú prax)

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1936879  Dátum zverejnenia: 24.11.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.