Team Leader do skladu

Miesto práce

okres Martin

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- Vedenie a koordinácia teamu skladníkov

- Plnenie operatívnych úloh a riešenie problémov, zodpovednosť za chod oddelenia

- Zodpovednosť za dodržiavanie pracovných postupov a BOZP

- Riešenie reklamácii

- Plánovanie nadčasov a zmien

- Príjem a preberanie materiálu, jeho zaskladňovanie

- Vychystavanie expedície, konzervovanie a balenie

- Odpis materiálov a vytváranie dodacích listov

PONÚKAME:

- Stabilné zamestnanie v silnej spoločnosti

- Možnosť osobnostného a profesijného rastu

- Možnosť obnovenia alebo absolvovania VZV na náklady spoločnosti

POŽADUJEME:

- Prax s vedením tímu

- Skúsenosť s prácou v sklade

- Aktívna schopnosť využívania PC

- Fyzickú zdatnosť

- Prácu na zmeny

- Skúsenosti s VZV (výhodou)

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1914714  Dátum zverejnenia: 31.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.