Accountant

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- Organizácia archivácie ekonomickej agendy

- Kontrola vecnej a časovej správnosti a rozúčtovanie stravných lístkov pre externých zamestnancov

- Správa a vyúčtovanie služobných ciest zamestnancov

- Predkontácia a rozúčtovanie pobočkových pokladní

- Rozúčtovanie pobočkových pokladní a platobných kariet

- Účtovanie bankových výpisov

- Príprava a účtovanie zápočtov v spoločnosti

- Kontrola DPH v pokladniciach a na došlých i odoslaných faktúrach

- Spolupráca pri inventarizácii účtov povinných hlásení voči organizáciám sociálneho a zdravotného zabezpečenia, daňovému úradu, štatistickému úradu a iným organizáciám, vyžadujúcich výstupy z účtovníctva a výkazníctva spoločnosti

- Spolupráca pri inventarizácii účtov

- Zabezpečenie implementácie legislatívnych zmien v rámci procesov finančného oddelenia

- Spolupodieľanie sa na vypracovaní daňového priznania právnických osôb

- Spolupodieľanie sa pri účtovaní dcérskych spoločností

PONÚKAME:

- pružný pracovný čas

- mobilný telefón aj na súkromné použitie

- príjemné pracovné prostredie v centre Bratislavy

- možnosť profesijného rastu

POŽADUJEME:

- SŠ/VŠ vzdelanie ekonomické

- prax na pozícii účtovník min. 2 roky

- anglický jazyk - komunikatívne

- samostatnosť, precíznosť

- aktívny a zodpovedný prístup k práci

Predpokladaný termín nástupu

01.11.2014

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky, prosím pošlite nám Váš životopis a motivačný list v slovenskom jazyku. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len nami vybraných uchádzačov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1899938  Dátum zverejnenia: 15.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.