Operátor SMT

Miesto práce

okres Ilava

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- starostlivosť o pridelené stroje, nástroje, ich údržba

- zodpovednosť za osadzovací automat Sanyo, Reflow zariadenie, sieťotlačové zariadenie, a ich súčasti

- nastavovanie osadzovania automatu Sanyo

- osadzovanie DPS SMD súčiastky na automate alebo ručne

- kontrola DPS po jednotlivých krokoch

- oprava DPS v rámci SMT osadzovania

PONÚKAME:

- prácu v medzinárodnej spoločnosti

- perspektívu dlhodobého a stabilného zamestnania

- jazykové kurzy

- rôzne benefity (relaxácia, doprava, štúdium, ...)

- zaujímavé mzdové ohodnotenie a rôzne príspevky

POŽADUJEME:

- SŠ vzdelanie - maturita, výúčný list

- elektrotechnické vzdelanie výhodou

- prax v oblasti SMT

- ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke

- elektrotechnická vyhláška - výhoda

- prax v elektrovýrobe výhodou

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1894705  Dátum zverejnenia: 10.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.