Job Specialist Sorting (Personálny konzultant)

Miesto práce

Žilinský kraj

plný úväzok

Náplň práce

MIESTO VÝKONU PRÁCE:

- Žilinský kraj

NÁPLŇ PRÁCE:

- riadi a motivuje tím zamestnancov a zodpovedá za výsledky

- zodpovedný za komunikáciu s klientom a výsledky tímu zamestnancov

- riadi proces kontroly

- zlepšuje procesy kontroly, záznamov, postupov, vyhodnotení

- pripravuje reporting a súvisiace činnosti

- kontroluje dodržiavanie pracovných inštrukcií

- zaškoľuje pracovníkov kontroly na nové zákazky

- riadi interný reklamačný proces u zákazníka

PONÚKAME:

- pružný pracovný čas

- vysoká miera samostatnosti s prislúchajúcou mierou zodpovednosti,

- priestor pre sebarealizáciu, možnosť profesného rastu

- dynamická práca s ľuďmi

- služobný automobil, notebook a mobilný telefón aj na súkromné použitie

POŽADUJEME:

- prax + vedomosti v oblasti kvality – podmienka

- skúsenosti s vedením tímu pracovníkov – veľkou výhodou

- min. 3 ročná relevantná prax v automobilovom sektore

- schopnosť čítať technické výkresy

- dobré komunikačné zručnosti

- zvládanie stresu

- samostatnosť a časová flexibilita

- aktívny a zodpovedný prístup k práci

- trestná bezúhonnosť

Predpokladaný termín nástupu

asap

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate nižšie uvedené požiadavky prosím reagujte na túto pracovnú ponuku.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavenie záujmu. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len nami vybraných uchádzačov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1890486  Dátum zverejnenia: 7.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.