Manipulačný robotník Trnava

Miesto práce

okres Trnava

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- manipulovanie s materiálom, surovinami, tovarom, oblalovým materiálom inými látkami, a to to ručne, poprípade mechanizáciou vyhradenou na tieto činnosti,

- manipulovanie s bremenami nad 15 kg, !!!

- obsluhovanie a nastavovanie sekacej linky,

- iné ostatné pomocné práce.

PONÚKAME:

- práca v stabilnej spoločnosti priamo v Trnave, !

- práca na hlavný pracovný pomer,

- 4 zmenná nepretržitá prevádzka,

- zaujímavé finančné ohodnotenie + odmeny + príspevok zo SF na stravovanie / forma stravovania, závodná jedáleň /,

- doprava a ubytovanie nie je zabezpečené, !

- práca vhodná pre fyzicky zdatného muža kôli charakteru práce.

POŽADUJEME:

- ochota pracovať v 4 zmennej prevádzke,

- flexibílnosť, samostatnosť, zodpovednoť, fyzickú zručnosť.

Predpokladaný termín nástupu

ASAP

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1889527  Dátum zverejnenia: 6.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.