Unit Manažér

Miesto práce

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- zodpovednosť za kontrolu a dozor nad zverenými predajňami

- osobná návšteva predajní na týždennej báze (kontrola zákazníckeho servisu, výkladu predajne, cenenia tovaru, dodržiavania administratívnych postupov, kontrola stavu skladu, odvádzanie tržby, kontrola dochádzky a pod.)

- reporting za každú predajňu

- vybavovanie sťažností zákazníkov

- otvorenie nových predajní (výber nových zamestnancov)

- stanovovanie plánov na ďalší rok

- organizovanie mesačných meetingov vedúcich predajní

- zúčastňovanie sa na kvartálnych mítingoch mimo Slovenska

PONÚKAME:

- Flexibilný pracovný čas

- Cestovanie do zahraničia

- Služobné vozidlo (notebook a telefón)

- Možnosť pracovnej zmluvy na dobu neurčitú

- Možnosť osobnostného rastu

POŽADUJEME:

- Min. stredoškolské vzdelanie

- Min. päť rokov skúsenosti s vedením ľudí

- Vodičský preukaz (aktívny vodič) podmienkou!

- Znalosť anglického jazyka slovom aj písmom (pracovný jazyk)

- Dobré komunikačné zručnosti

- Výborný zdravotný stav (kandidát by nema trpieť alergiami, nakoľko ide o prácu s textilom)

Predpokladaný termín nástupu

asap

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1876802  Dátum zverejnenia: 23.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.