Kvalitár

Miesto práce

okres Nitra

plný úväzok

Náplň práce

N

NÁPLŇ PRÁCE:

- práca na hlavný pracovný pomer v Lužiankach

- vstupná, priebežná a výstupná kontrola vo výrobe

- vykonávanie meraní podľa pokynov nadriadeného

- vykonávanie administratívnych činností

- zodpovednosť pri príprave čítačiek vo výrobe

- iné operatívne činnosti

PONÚKAME:

- brutto základná mzda 600 €, po skúšobnej dobe 650 €

- po skúšobnej dobe 15 % prémie zo základnej mzde

- dvojsmenná prevádzka

- stravovanie v závodnej jedálni, príspevok od zamestnávateľa

POŽADUJEME:

- stredoškolské vzdelanie

- anglický jazyk na úrovni mierne pokročilý

- prax ako kvalitár vo výrobnom podniku

- práca na PC na uživateľskej úrovni

- pedantnosť, stresuodolnosť, flexibílnosť.

Predpokladaný termín nástupu

ASAP

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1872125  Dátum zverejnenia: 18.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.