Pomocná sila vo výrobe- dlhodobá činnosť! Brigáda / bez ubytovania. Nástup ihneď!

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

na dohodu (brigády)

Náplň práce

- Vizuálna kontrola kvality
- oprava, čistenie dielov v automobilovom a elektrotechnickom priemysle
- vizuálna kontrola hotových výrobkov
- sortovanie práce
-evidencia a riešenie nezhôd a reklamácií vo vzťahu k dodávateľom a zákazníkom
- evidencia a riešenie nezhôd vzniknutých počas výroby
- pomoc vo výrobe pri nenáročných prácach
.- zmeny ( ranná a poobedná) 8 hod.

Požadujeme

- stredoškolské vzdelanie bez maturity, stredoškolské vzdelanie s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- prax v danej pozícií- vítaná
- pozícia je vhodná pre ABSOLVENTA alebo aj ŠTUDENTOV VŠ
- vyžadujeme najmä: ZODPOVEDNOSŤ, samostatnosť, pracovitosť, spoľahlivosť
- časovú FLEXIBILITU
- dobrý zdravotný stav a zrak
- chuť pracovať a učiť sa nové veci!

Ponúkame

- práca na dohodu,
- DLHODOBÁ BRIGÁDA, práca na každý deň
- Miesto nástupu práce: Bratislava- Devínska Nová Ves (nie VW)
- termín nástupu: IHNEĎ

PLAT: 3,00€/hod. brutto, možnosť stať sa teamleader a tým zvýšiť svoju mzdu

Predpokladaný termín nástupu

ASAP

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu zasielajte svoje životopisy na nižšie uvedenú adresu. Prosím, aby nás kontaktovali len uchádzači, ktorí majú seriózny záujem a sú ochotní a schopní nastúpiť ihneď.

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Výroba a distribúcia svietidiel pre automobilový priemysel

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1862076  Dátum zverejnenia: 9.9.2014