Sales representative

Miesto práce

Slovensko

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- Zodpovednosť za predaj produktov a súvisiace poradenstvo

- Zodpovednosť za obchodné ciele

- Udržiavanie a budovanie obchodných vzťahov, akvizície

- Plnenie obchodnej stratégie, vyjednávanie podmienok zmlúv

PONÚKAME:

- Prácu v medzinárodnej spoločnosti

- Firemný automobil, telefón, notebook

- Zaujímavé finančné ohodnotenie v závislosti od predaja

POŽADUJEME:

- VŠ vzdelanie (technický smer výhodou)

- 3-5 rokov skúseností v obchodnej oblasti

- VP B

- MS Office

- Výborné predajné zručnosti

- Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1854977  Dátum zverejnenia: 3.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.