Kontrolór/ka kvality- Žilina a okolie

Miesto práce

Žilinský kraj

Druh pracovného pomeru

na dohodu (brigády)

Náplň práce

- kontrola kvality dielov

- oprava, čistenie dielov v automobilovom a elektrotechnickom priemysle

- vizuálna kontrola hotových dielov - sortovanie dielov

Požadujeme

- stredoškolské vzdelanie bez maturity, stredoškolské vzdelanie s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- skúsenosti z kontroly vo výrobe- výhodou
- manuálna zručnosť, dobrý zrak, šikonosť a jemná motorika
- dobrý zdravotný stav (práca v stoji, neskôr možno práca aj v noci)
- časovú FLEXIBILITU
- zmysel pre kvalitu a dodržiavanie pracovných postupov, spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci a chuť pracovať.

Ponúkame

- prácu na dohodu

- prácu v 1- zmennej, neskôr možnosť aj v 3- zmennej prevádzke,
- manuálnu prácu v stoji
- skontrolovať vizuálne kvalitu výrobkov/ dielov v priemyselnej výrobe podľa zaškolenia, roztriediť skontrolované výrobky, označiť skontrolované výrobky, zabaliť dobré výrobky, opraviť (jednoduché manuálne opravy) chýbné výrobky a pod.,

- odmena (brutto): DOHODU

- pre šikovných možnosť opakovanej brigády

Predpokladaný termín nástupu

Priebežne

Informácie pre uchádzača

Svoje životopisy zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

Kontaktovať budeme len vhodných uchádzačov.

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Výroba a distribúcia automobilových dielov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1848184  Dátum zverejnenia: 27.8.2014