Konštruktér (v strojárenskej spoločnosti, Česká republika )

Miesto práce

Moravskosliezsky kraj

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- vypracovávanie vykresovej dokumentácie strojných zariadení v programe Alibre Design

- rokovanie so subdodavateľmi jednotlivých časti a hľadanie najlepších riešení

- predstavenie riešení

- spolupráca s úsekom výroby na montáži a spustení stroja

PONÚKAME:

- zázemie stabilnej spoločnosti

- výborne platové podmienky

- možnosť vzdelávať sa

POŽADUJEME:

- Vysokoškolské vzdelanie (Technické, Strojnícke)

- prax s konštrukciou strojov (minimálne 2 roky)

- znalosti materiálov a ich vlastnosti pri použití v praxi

- samostatnosť

- rozhodnosť

- zodpovednosť

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, prosím pošlite mi Váš životopis v slovenskom jazyku aj so súhlasom na spracovavanie osobných údajov:

Dávam súhlas spoločnosti Trenkwalder, a.s. so spracovaním, správou a archiváciou mojích osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.

Teším sa na stretnutie!

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Výrobca strojných zariadení

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1848037  Dátum zverejnenia: 27.8.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.