Recruiter

Miesto práce

Košice

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- samostatné vyhľadávanie a výber zamestnancov najmä na pozície od úrovne špecialistov a vyšších pozícií

- vedenie pohovorov s uchádzačmi a posudzovanie ich odborných a jazykových znalostí

- príprava prezentačných materiálov kandidátov

- spracovanie podkladov pre fakturáciu jednotlivých projektov

- vedenie kompletnej administratívy výberových projektov

- evidencia rozpracovaných projektov

- archivácia ukončených projektov

- participácia na akvizičnej činnosti

- starostlivosť o pridelených klientov

- príprava ponúk a obchodných zmlúv

- realizácia prieskumov trhu vo zverenom segmente

- realizácia úloh podľa pokynov nadriadeného

PONÚKAME:

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

- vysokú mieru samostatnosti, možnosť sebarealizácie

- pružný pracovný čas

- možnosť profesného rastu

- práca v mladom a dynamickom kolektíve

- mobilný telefón a notebook aj na súkromné použitie

POŽADUJEME:

- SŠ/VŠ vzdelanie,

- skúsenosti s výberom zamestnancov,

- prax na pozícií recruitera výhodou

- aktívny znalosť anglického jazyka

- znalosť nemeckého jazyka výhodou,

- práca s PC – MS Outlook, MS Excel, MS Word, internet – pokročilá úroveň,

- orientácia na hľadanie riešenia,

- veľká miera zodpovednosti,

- schopnosť pracovať pod stresom,

- komunikatívnosť (osobne, písomne, telefonicky),

- spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť, chuť pracovať

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu prosím zašlite Váš životopis a motivačný list v slovenskom jazyku na uvedený email. Teším sa na stretnutie.

Miesto výkonu práce Košice.

Pre veľký počet uchádzačov budeme kontaktovať iba tých, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ďakujem za pochopenie.

Prosím o registráciu do databázy uchádzačov, čo zvýši vaše šance nájsť si prácu:https://services.trenkwalder.com/sk/Pracovne-ponuky/Zaregistrujte-sa.html

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1836513  Dátum zverejnenia: 16.8.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.