Motivovaný obchodný a technický zástupca

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

Máš rád prácu s ľuďmi, rád komunikuješ a kancelária ťa ubíja, tvoj svet su stavby, výstavba a celkovo oblasť stavebníctva? Máš charizmu a kontakty v oblasti stavebníctva? Vieš sa výborne od prezentovať a zaujať. Máš obchodníckeho ducha? Pracoval si na pozícii predajcu so špecifickým tovarom (oblasť suchej výstavby). Náš klient hľadá do svojho tímu obchodného a technického zástupcu so skúsenosťami.

NÁPLŇ PRÁCE:

- Organizácia vlastných pracovných stretnutí

- Aktívne oslovovanie nových potenciálnych zákazníkov (schopnosť vidieť príležitosť a využiť ju)

- Udržiavanie dobrých vzťahov s existujúcimi zákazníkmi

- Organizácia školení a odborných seminárov, produktový manažment

- Odborné poradenstvo, tvorba ponúk

PONÚKAME:

- Fix + variabilnú zložku (veľmi zaujímavá a ovplyvnená predajom)

- mobil

- notebook

- automobil

- školenia

- štandardnú pracovnú dobu

POŽADUJEME:

- Obchodníckeho ducha a vlastný zoznam aktívnych kontaktov z oblasti stavebníctva, alebo príbuzného technického odboru

- SŠ vzdelanie alebo VŠ vzdelanie stavebné výhodou

- Výborné prezentačné schopnosti

- skúsenosti s predajom

- Nemecký alebo Anglický jazyk - komunikatívne (podmienka)

- MS Office - používateľ

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1834894  Dátum zverejnenia: 14.8.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.