Operátor výroby, (výroba autosedačiek) Lozorno s ubytovaním

Miesto práce

Bratislava, okres Malacky

plný úväzok

Náplň práce

práca v automobilovom priemysle (areál priemyselného parku v Lozorne)
práca na hlavný pracovný pomer, prácu v 4-zmennej (nepretržitej) prevádzke
manuálnu prácu v stoji pri montážnej linke – skladanie autosedačiek,
vykonávať prácu podľa pracovného postupu
vzhľadom na náročný charakter práce je práca skôr vhodná pre mužov

Požadujeme

skúsenosti z automobilovej výroby alebo s prácou na výrobnej linke – výhodou,
manuálna zručnosť,
schopnosť prečítať, porozumieť pracovnému postupu a pracovať podľa neho,
dobrý zdravotný stav (práca v stoji, práca v noci),
ochota pracovať na zmeny a v nepretržitej oprevádzke,
spoľahlivosť,
zodpovednosť
chuť pracovať.

Ponúkame

ubytovanie v Stupave za symbolický doplatok cca 90,- EUR/mes. ( v prípade, ak trvalé bydlisko je ďalej ako 100 km),
dorava z ubytovne zabezpečená cca.10 minut.firemným autobusom,
hrubá mzda 3,87 EUR/hod. + príplatky + osobné ohodnotenie, stravné lístky v hodnote 3,98 EUR.

Predpokladaný termín nástupu

ihneď

Informácie pre uchádzača

Svoje životopisy nám zasielajte na [email protected] alebo pridite priemo k nám na výberové konanie, ktoré sa uskutoční v nasledovných termínoch na pobočke Trenkwalder, Námestie 1.mája 18, Bratislava:
15.08.2014 o 9:00 hod.
18.08.2014 o 9:00 hod.
20.08.2014 o 9:00 hod.
25.08.2014 o 9:00 hod.
29.08.2014 o 9:00 hod.

Po absolvovaní krátkeho pohovoru Vás zoberieme klientovi, kde Vám ukážeme náplň práce, výrobu a následne dohodneme aj možný termín nástupu.

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Klient sa zaoberá výrobou autosedačiek

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1834657  Dátum zverejnenia: 14.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 619,- euro + príplatky + variabilná zložka