Operátorka výroby v ČR - výroba káblov ( elektrotechnický priemysel )

Miesto práce

Okres Domažlice

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- manuálna práca v stoji pri -  obsluha a kontrola nastaviteľných rezacích strojov

odstraňovanie bužíriek z káblov a iné manipulačné práce

- práca náročná na šikovnosť a jemnú motoriku

PONÚKAME:

- prácu na hlavný pracovný pomer v Českej republike,Bělá nad Radbuzou, okr. Domažlice

- prácu v 3-zmennej prevádzke

- po dohode možnosť pracovať nadčasy

- ubytovanie v ubytovni zdarma

- po odpracovaní celého mesiaca jednorázový príspevok na dopravu vo výške 400,-CZK

- možnosť vyplácania hotovostných záloh - po 2 týždňoch 4x

POŽADUJEME:

- vynikajúci zdravotný stav (aj práca v noci)

- dobrý zrak, dobrý zdravotný stav

- skúsenosti z výroby pri obsluhe výrobnej linky - výhodou

- manuálna zručnosť, šikovnosť

- chuť pracovať

- spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci

- lekárska prehliadka namieste zdarma

Predpokladaný termín nástupu

priebežne

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1828829  Dátum zverejnenia: 8.8.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 70 Kč/mesiac, + 15,-Kč príplatok za nočnú zmenu + ubytovanie v hodnote 3 8