Projektový manažér

Miesto práce

okres Žilina

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- Metodicky a organizačne riadiť systém projektového manažmentu pre pridelený projekt

- Predkladať návrhy na zmeny v riadení a usmerňovaní realizácie prideleného projektu

- Zvolávať a koordinovať pracovné tímy a stretnutia, týkajúce sa riadenia a realizácie prideleného projektu

- Vyhľadávanie nových príležitostí na trhu

PONÚKAME:

- Trvalý pracovný pomer (zastupovanie počas MD s možnosťou predĺženia)

- Motivujúce finančné ohodnotenie

- Práca v prostredí vzdelávania a europoradenstva

POŽADUJEME:

- Ukončené vysokoškolské vzdelanie

- Aktívna znalosť anglického jazyka

- Vodičský preukaz skupiny B

- Minimálne 3 roky relevantnej praxe s riadením projektov a ľudí

- Certifikát projektového manažmentu (výhoda)

- Samostatnosť

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1813599  Dátum zverejnenia: 25.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.