Žeriavnik mobilných žeriavov

Miesto práce

Prešovský kraj, Košický kraj, okres Senec, okres Ružomberok

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- obsluha mobilného žeriavu

- zdvíhacie práce na stavbách

- údržba, starostlivosť o pridelený žeriav

PONÚKAME:

- prácu na TPP v Senci pre medzinárodnú spoločnosť

- zaujímavé platové ohodotenie!!!!

- ubytovanie zdarma!!!!

POŽADUJEME:

- stredné odborné vzdelanie

- prax- 3 roky na poícií žeriavnika, obsluha mobilného žeriavu do 60 ton

- žeriavnicky preukaz

- vodičský preukaz - B,C,E

- zodpovednosť, loajalita, flexibilita a ochota pracovať nadčas

- ochota vycestovať na pracovnú cestu v pripade potreby

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu prosím zašlite Váš životopis a motivačný list v slovenskom jazyku na uvedený email. Teším sa na stretnutie.

Miesto výkonu práce je Senec, Ružomerok.

Pre veľký počet uchádzačov budeme kontaktovať iba tých, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ďakujem za pochopenie.

Prosím o registráciu do databázy uchádzačov, čo zvýši vaše šance nájsť si prácu:https://services.trenkwalder.com/sk/Pracovne-ponuky/Zaregistrujte-sa.html

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1807517  Dátum zverejnenia: 20.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.