Manažér obchodu

Miesto práce

Bratislavský kraj

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- Riadenie tímu ca 20 ľudí

- Budovanie partnerských vzťahov so zákazníkmi

- Vytváranie partnerských vzťahov a poskytovanie obchodných riešení

- Pravidelné cestovanie za zákazníkmi

- Riadenie obchodných prípadov v spolupráci s manažmentom spoločnosti

- Zodpovednosť za koordináciu všetkých aktivít zameraných na rozvoj a podporu predaja a distribúcie výrobkov spoločnosti

- Aktívne sledovanie pozície firmy

- Budovanie imidžu firmy

- Pravidelný monitoring

- Analýzy trhu a sledovanie nových trendov

- Komunikácia s obchodnými zástupcami

PONÚKAME:

- Možnosť stať sa konateľom spoločnosti

- Motivujúce finančné hodnotenie

- Mesačné bonusy podľa výkonu

- Využitie jazykových schopností

- Možnosť profesionálneho rastu

POŽADUJEME:

- Vysokoškolské vzdelanie technického alebo ekonomického zamerania (obchod, manažment)

- Minimálne 5 ročná prax na obchodnej pozícii v oblasti predaja poľnohospodárskej a záhradnej techniky a drobných súčiastok

- Znalosť a networking v danom segmente

- Schopnosť riešiť obchodné prípady a zastupovať spoločnosť pred zákazníkmi

- Aktívna znalosť nemeckého jazyka (podmienka)

- Znalosť anglického jazyka (Výhoda)

- Analytické myslenie

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1805971  Dátum zverejnenia: 18.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.