Sales Manager

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- Vyhľadávanie a kontaktovanie potencionálnych klientov v oblasti kreditného rizika

- Vytváranie a udržiavanie vzťahov s obchodnými partnermi za účelom spolupráce pri predaji produktov

- Prezentácia služieb a vyjednávanie spolupráce

- Zisťovanie potrieb klientov, príprava analýz a hľadanie individuálnych riešení

- Vyjednávanie, príprava a prezentácia ponúk vrámci stanovených pravidiel

- Priebežná evidencia obchodného plánu, analýza súčasnej situácie, návrhy optimalizácie za účelom jeho splnenia

- Spolupráca s kolegami vrámci ďalších oddelení spoločnosti

- Analýza trhu, konkurencie a trendov

PONÚKAME:

- Motivujúce fixné mesačné finančné ohodnotenie

- Možnosť získania vysokého mesačného bonusu podľa výkonu

- Notebook, mobilný telefón, automobil

- Stravné lístky

- Jazykové kurzy

- Voľná pracovná doba

- Možnosť sebarealizácie

POŽADUJEME:

- Ekonomické vysokoškolské vzdelanie

- 3 roky relevantnej praxe v oblasti finančných produktov

- Skúsenosť s prácou s pohľadávkami

- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

- Skúsenosti s vedením obchodných rokovaní

- Organizačné, analytické, prezentačné, vyjednávacie a komunikačné schopnosti

- Flexibilita, samostatnosť a rozhodnosť

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1804849  Dátum zverejnenia: 17.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.