Programátor CNC - techológ

Miesto práce

okres Prievidza

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- príprava a zhotovovanie riadiacích programov CNC obrábacích strojov.

- príprava a realizacia technológie výroby

- servis strojov

- práca s vykresovou dokumentáciou

- spolupráca s ďalšími oddeleniami

PONÚKAME:

- práca v stabilnej spoločnosti

- zaujimavú a zodpovednú prácu

- výhodné platové podmienky

POŽADUJEME:

- praktické skúsenosti s programovaním CNC strojov

- uživateľská znalosť CAD/CAM

- veľmi dobrá znalosť technickej dokumentácie

- samostatná tvorba technológie postupov - výhodou

- znalosť EDGECAM - výhdou

- znalosť riadiacích systémov Sinumerik a Fanuc - výhodou

- znalosť angličtiny alebo nemčiny - výhodou

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1804619  Dátum zverejnenia: 17.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.