Asistentka riaditeľa spoločnosti

Miesto práce

okres Trnava

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- Zabezpečovanie administratívneho chodu kancelárie

- Starostlivosť o kalendár riaditeľa spoločnosti, organizácia stretnutí

- Nákup materiálneho vybavenia kancelárie

- Komunikácia s existujúcimi a potenciálnymi klientami

- Získavanie a overovanie informácií pre realizáciu marketingových akcií

- Spolupráca na zabezpečovanií obchodných aktivít

- Obsluha zákazníckej linky

PONÚKAME:

- Služobný telefón, notebook a automobil

- Motivujúce ohodnotenie

- Možnosť profesionálneho rastu

POŽADUJEME:

- Min. stredoškolské vzdelanie

- Prax na podobnej pozicií 1-2 roky

- Znalosť anglického jazyka (podmienka)

- Znalosť produktov MS Office

- Komunikačné a vyjednávacie zručnosti

- Vodičský preukaz typu B

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1804618  Dátum zverejnenia: 17.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.