Skladový pracovník - Trnava

Miesto práce

okres Trnava

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- obsluha VZV - nutné platné osvedčenie !

- pomocné, manipulačné práce v oblasti logistiky

PONÚKAME:

- práca v stabilnej spoločnosti v Trnave / strojárensky priemysel /

- práca na HPP !

- základná brutto mzda 610 €

- zákonné príplatky, pohyblivé zložky mzdy, stravné lístky v hodnote 3,30 €

- sociálny program : / narodeninové poukážky, športové poukazy, vernostný program, rôzne príspevky .. /

- 13 plat

- práca je bez ubytovania a firemnej dopravy.

POŽADUJEME:

- platné osvedčenie na VZV - podmienka !

- prax v oblasti logistiky

- samostatnosť, flexibílnosť, zodpovednosť.

Predpokladaný termín nástupu

ASAP

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky, prosím pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku na nižšie uvedenú mailovú adresu.

Ďakujem. Teším sa na stretnutie!

Miesto práce - Trnava.

Pre veľký záujem budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Prosím o registráciu do databázy uchádzačov, čo zvýši vaše šance si nájsť prácu: https://services.trenkwalder.com/sk/Pracovne-ponuky/Zaregistrujte-sa.html

Trenkwalder, a.s.Mgr. Monika Zubčáková,91700 Trnava, Hlavná 20Tel. +421-33-535 4535Email: [email protected]

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1801688  Dátum zverejnenia: 15.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.