Operátor výroby s možnosťou prestupu priamo do kmeňového stavu - nástup ihneď!

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:
- manuálna práca v stoji pri montážnej linke
- montáž plastových a elektronických dielov pre osobné autá
- práca v automobilovom priemysle (Devínska Nová Ves)
- vykonávať prácu podľa pracovného postupu

PONÚKAME:
- prácu na hlavný pracovný pomer, prácu v 3-4 zmennej ( nepretržitej) prevádzke
- vzhľadom na náročný charakter práce je práca vhodná predovšetkým pre MUŽOV
- práca na plný úväzok s dlhodobou perspektívou (STABILITA)

POŽADUJEME:
- ukončené stredoškolské vzdelanie (maturita alebo vyučný list)
- skúsenosti a prax z automobilového priemyslu alebo s prácou na výrobnej linke
- manuálna zručnosť schopnosť prečítať, porozumieť pracovnému postupu a pracovať podľa neho
- dobrý zdravotný stav
- ochota pracovať na zmeny a v nepretržitej prevádzke
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- chuť pracovať a učiť sa nové veci
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita

Požadujeme

- Manuálna zručnosť
Logické myslenie
- Výborný zdravotný stav
- Časová flexibilita ( možnosť nástupu ihneď)
- Chuť pracovať a učiť sa nové veci
- Zodpovedný prístup

Ponúkame

Príplatky: nočná/ nadčas/ víkend + stravné lístky v hodnote 3 €

Predpokladaný termín nástupu

ASAP

Informácie pre uchádzača

Svoje životopisy nám zasielajte na nižšie uvedený e-mail. Výberové konanie sa uskutoční len s účastníkmi, ktorých profil bude zosúladený s  požiadavkami na budúceho zamestnanca.

Prosíme, aby si záujemcovia pamätali, že PRI TEJTO PONUKE SA NEPONÚKA UBYTOVANIE A NIE JE MOŽNOSŤ PREPLATENIA CESTOVNÝCH VÝDAJOV.

Prosíme uchádzačov, aby reagovali na ponuku len v prípade seriózneho záujmu!!!

Nástup: ASAP!

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Dodávateľ automobilových častí.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1800696  Dátum zverejnenia: 14.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 627 EUR/mesiac, + variabilná zložka 100€ ( dochádzka/ spokojnosť klienta)