SQA Inžinier

Miesto práce

okres Myjava

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- Zodpovednosť za vybavovanie a riadenie dodavateľských reklamácii

- Hodnotiť výkonnosti dodávateľa

- Sledovať 8D reporty a overovať ich spravnosť a efektivnosť

- Koordinovať externé spoločnosti vykonávajúce triedenie dielov alebo u dodaváteľov na podnet.

- Planovať a vykonávať audity, zúčastňovať sa na súvisiacich overovacích alebo eskalačných stretnutiach s dodávateľmi

- Poskytovať požadované správy ohľadom dodávateľskej kvality

PONÚKAME:

- Zaujímavé finančné ohodnotenie + prémie na mesačnej báze

- Jazykové Kurzy a školenia

- Cestovanie do zahraničia, cca 1-2X za mesiac

POŽADUJEME:

- minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou

- minimálne 5 rokov praxe v automotive, 2 roky praxe na oddelení kvality - SQA riadenie dodavateľov/inžinierov kvality

- pokročilé znalosti MS Office

- znalosť nemeckého alebo anglického jazyka

- vodičský preukaz skupiny B

- orientacia na dosahovanie výsledkov s výbornými komunikačnými schopnosťami

- schopnosť argumentovať, vyjednávať a presadiť sa

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1791610  Dátum zverejnenia: 4.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.